MONTAŻ MONITORINGU I ZABEZPIECZENIE MIENIA

Nowoczesna technologia oferowanych przez Nea Net rozwiązań umożliwia stałe nadzorowanie Twojego mieszkania, biura lub magazynów podczas Twojej nieobecności.

Pod okiem kamery masz do nich dostęp zawsze i wszędzie. Również na telefonie komórkowym. Wszystkie transmisje oparte są o połączenia uwzględniające wysoki protokół bezpieczeństwa oraz dodatkowe zabezpieczenia dostępu.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu monitoringu dla osób prywatnych oraz tworzenie i nadzór nad rozbudowanymi sieciami monitoringu dla firm i przedsiębiorstw.
W zakres naszych usług wchodzi również opieka techniczna, szkolenia, montaż, doradztwo oraz serwis sprzętu. Wszystko, co sprawi, że najważniejsze dla Ciebie miejsca są bezpieczne.

Atrakcyjna cena naszych usług wynika m.in. z faktu, że system monitoringu IP opiera się na własnej nowoczesnej sieci światłowodowej. Możemy dzięki temu uniknąć wielu dodatkowych kosztów.

Kamery wewnętrzne, kamery zewnętrzne – miej oko na dom 24/7!

Często podróżujesz służbowo i zależy Ci na bezpieczeństwie Twojego dobytku? Chcesz mieć oko na dom, kiedy odpoczywasz na wakacjach? A może potrzebujesz na odległość sprawować pieczę nad dziećmi, kiedy zostawiasz je same lub z opiekunką? Niezależnie od powodów, idealnym rozwiązaniem będą kamery zewnętrzne oraz kamery wewnętrzne, czyli nowoczesne urządzenia Smart Home wraz z pakietem od Bezpiecznej Rodziny. Nasza usługa umożliwia nie tylko monitoring domu, czy posesji prywatnej, ale także sprawdza się jako dodatkowa ochrona w siedzibie firmy. Sprzęt bez problemu działa także w nocy, dlatego bez problemu wykryje zagrożenie i zarejestruje obraz, który może posłużyć później jako pomoc przy znalezieniu sprawcy kradzieży czy jakiegokolwiek aktu wandalizmu. Kamery przeznaczone do użytku wewnątrz pomieszczeń są niewielkich rozmiarów, automatycznie przełączają się na tryb nocny, nagrywają obraz w jakości HD, a w razie potrzeby, informacja o wykryciu ruchu pojawi się na Twoim telefonie w zaledwie kilka sekund!

W zakresie monitoringu oferujemy:

  • Kompleksowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu i projektowania systemu kamer.
  • Instalacja systemu kamer.
  • Konfiguracja sieci i oprogramowania.
  • Serwis sprzętu i oprogramowania.
  • Dostęp online 24/7.
  • Bezpieczne łącza i dodatkowe zabezpieczenia dostępu.

Jedyne wymagania techniczne, to posiadanie łącza internetowego w Nea Net oraz router.

JEŻELI MASZ JAKIEŚ PYTANIA SŁUŻYMY POMOCĄ

Zapytaj o ofertę